Keeping your world up and running
Ana Sayfa  |  Servis  |  Warranties  |  Home

Garantiler


Endüstriyel Ürünlerin Sınırlı Ömür Boyu Garantisi

Kullanım ömrü, Fluke'un ürün üretimini durdurmasından itibaren yedi yıl olarak tanımlanır, ancak garanti süresi ürünün satın alım tarihinden itibaren en az on yıldır. *(Ömür Boyu Garanti Ekim 1996'dan sonra üretilen ürünler için geçerlidir). Kılavuzlar, sigortalar, tek kullanımlık piller ve ürünün özellikleri dışında kullanımı veya mekanik bileşenlerin aşınma ve yıpranmaları nedeniyle gerçekleşen arızalar dahil ihmal, kötü kullanım, kirlilik, değişiklik, kaza veya anormal çalıştırma ya da kullanım şartlarından kaynaklanan hasarlar garanti kapsamı dışındadır. Bu garanti yalnızca orijinal alıcıyı kapsar ve devredilemez. Bu garanti LCD'yi sadece 10 yıl boyunca kapsar (son model LCD'ler için). Ürünün orijinal sahibi olduğunuzu kanıtlamak için satın alma belgesini ibraz etmeniz gereklidir. (20, 70, 80, 170, 180 ve 280 modelleri)

Fluke Networks Ürünleri

Fluke Networks, Inc. ürünleri, normal kullanım ve servis koşulları altında işçilik ve malzemeye dayalı arızalara karşı teslimat tarihinden itibaren bir yıllık garanti kapsamındadır. Birçok bağlantı arabirimi adaptörü, parçası, ürün onarımı ve hizmeti doksan günlük garanti kapsamındadır. Bu garanti, orijinal satın alan kişi veya bir Fluke Networks yetkili satıcısının son kullanıcı müşterisi için geçerlidir ve kılavuzları, sigortaları, atılabilir pilleri veya Fluke Networks'ün kararına göre hatalı kullanılmış, değiştirilmiş, ihmal edilmiş, kirlenmiş veya kazayla ya da anormal kullanım veya taşıma koşulları sonucunda hasar görmüş hiçbir ürünü kapsamaz. (Bütün Fluke Network ürünleri)

Fluke Kalibrasyon Ürünleri 

Her Fluke ürünü, normal kullanım ve servis koşullarında malzeme ve işçilik hatalarına karşı garantilidir. Garanti süresi bir yıldır ve teslimat tarihinden itibaren başlar. Parçalar, ürün onarımları ve servisler doksan gün garantilidir. Bu garanti, orijinal satın alan kişi veya bir Fluke Networks yetkili satıcısının son kullanıcı müşterisi için geçerlidir ve kılavuzları, sigortaları, atılabilir pilleri veya Fluke Networks'ün kararına göre hatalı kullanma vs. sonucunda hasar görmüş hiçbir ürünü kapsamaz. (55XX serisi, 57XX serisi, 58XX serisi ve diğer FPM ürünleri).
Fluke ürününüzü/ürünlerinizi hemen bugün kaydedin » 

Genişletilmiş Garanti Hizmeti

  • Sabit bakım giderleri daha hassas yıllık bütçe yapmanıza olanak tanır 
  • Öncelikli Hizmet 
  • Daha kısa onarım döngüsü 
  • Azaltılmış parça envanteri 
  • Daha düşük bakım eğitimi giderleri 
  • Teknik personelin ve kaynakların daha az kullanılması

Fluke Genişletilmiş Garanti Planı ekonomik bir fiyatta en üst düzey ekipman koruması sağlar. Kapsamlı anlaşmalar, düzenli aralıklarla rutin kalibrasyon veya gerektiğinde onarım hizmeti sağlar. Bu seçenekleri tam servis kapsamında birleştirmek mümkündür..

Genişletilmiş Garanti Kapsamında Onarım

Eğer planlı kalibrasyon ve onarım servisinin ikisine birden gereksinim duyuyorsanız, ekipmanınız için bizim tam servis planımızdan daha iyi bir bakım programı bulamazsınız. Genişletilmiş Garanti Kapsamında onarımın bütün özelliklerini tek bir bütünleştirilmiş tam servis planında birleştirir. Her cihaz için makul bir fiyat ödersiniz ve bu şekilde birçok ek servis masrafını önlemiş olursunuz.

Tam Genişletilmiş Garanti Hizmeti

Eğer planlı kalibrasyon ve onarım servisinin ikisine birden gereksinim duyuyorsanız, ekipmanınız için bizim tam servis planımızdan daha iyi bir bakım programı bulamazsınız. Genişletilmiş Garanti Kapsamında onarımın bütün özelliklerini tek bir bütünleştirilmiş tam servis planında birleştirir. Her cihaz için makul bir fiyat ödersiniz ve bu şekilde birçok ek servis masrafını önlemiş olursunuz.

Plan Öncesi İncelemeler

Bir Genişletilmiş Garanti Planı önermeden önce: Genişletilmiş bir Garanti Planı önermeden önce cihazın incelenmesi gerekli olabilir. Bu genellikle, eğer bir cihazın garanti süresi bitmişse gerçekleşir. Bu Plan Öncesi İnceleme, kalibrasyon süreci sırasında gerçekleştirilir ve kalibrasyon giderleri eklenir. Eğer ekipmanın durumu kapsam dışında kalırsa, cihazın tekrar çalışmaya elverişli hale gelebilmesi için gerekli olan onarımlar için bir İşçilik ve Malzeme Servisi teklifi sunarız. *Her model için geçerli değildir.
  

Hızlı Bağlantılar

Servis Programları

Müşteri destek hizmetleri »

Ürün Kaydı

Fluke ürününüzü kaydedin »

Çevrimiçi RMA

Çevrimiçi RMA ve Servis Teklifleri »

Bize Ulaşın

Fluke U.K. LTD.
Customer Support
52, Hurricane Way
Norwich
Norfolk NR6 6JB
United Kingdom
+44-0-1603256620
+44-0-1603256777
[email protected]

Yerel Fluke Servis Merkezinize Başvurun » 

Ana Sayfa   |   Sayfa Haritası   |   Fluke Corporation   |   Güvenlik Uyarıları
Gizlilik Beyanı   |   Kullanım Koşulları  |   Hükümler ve Koşullar   |     Sorumluluğun Reddi
© 1995 - 2018 Fluke Corporation