Keep your world up and running.
Start  |  Serwis  |  Gwarancje  |  Home

Gwarancje


Ograniczona gwarancja dożywotnia na produkty przemysłowe

Określenie „dożywotnia” oznacza do siedmiu lat od momentu zaprzestania wytwarzania danego produktu przez firmę Fluke, jednak okres gwarancji jest nie mniejszy niż dziesięć lat od daty zakupu. *(Gwarancja dożywotnia dotyczy produktów wyprodukowanych po 31. października 1996 roku). Gwarancja nie obejmuje instrukcji, bezpieczników, baterii jednorazowego użytku, uszkodzeń powstałych w wyniku zaniedbania, nieprawidłowego użycia, zanieczyszczenia, przebudowy, wypadku lub nienormalnych warunków eksploatacji i obsługi, w tym awarii spowodowanych przez jakiekolwiek korzystanie z produktu, które nie jest zgodne z jego specyfikacją, a także uszkodzeń wynikających z normalnego zużycia podzespołów mechanicznych. Niniejsza gwarancja obejmuje wyłącznie pierwotnego nabywcę i nie może zostać przekazana innemu podmiotowi. Gwarancja obejmuje wyświetlacz LCD tylko przez okres 10 lat (najlepsza gwarancja na rynku dla wyświetlaczy). Aby ustalić pierwotnego właściciela produktu, należy przedstawić dowód zakupu. (modele 20, 70, 80, 170, 180 i 280)

Produkty Fluke Networks

Firma Fluke Networks, Inc. gwarantuje, iż ten produkt jest wolny od wad materiałowych lub fabrycznych w przypadku normalnego użytkowania i obsługi przez okres jednego roku od daty wysyłki. W przypadku większości adapterów z interfejsem Link, na części, naprawy produktu i usługi udzielana jest gwarancja 90-dniowa. Niniejsza gwarancja obejmuje wyłącznie pierwotnego nabywcę lub klienta końcowego autoryzowanego sprzedawcy produktów firmy Fluke Networks, i nie dotyczy podręczników obsługi, bezpieczników, baterii jednorazowego użytku ani żadnego produktu, który zdaniem firmy Fluke Networks był niewłaściwie używany, został zmodyfikowany, zaniedbany, zanieczyszczony lub uszkodzony w wyniku przypadku lub nieodpowiednich warunków obsługi. (Wszystkie produkty firmy Fluke Networks)

Produkty Fluke Calibration

Firma Fluke gwarantuje, że każdy jej produkt jest wolny od wad materiałowych lub fabrycznych w przypadku normalnego użytkowania i obsługi. Gwarancja jest udzielana na okres jednego roku i zaczyna obowiązywać w dniu zakupu. Na części, naprawy produktu i usługi jest udzielana gwarancja 90-dniowa. Niniejsza gwarancja obejmuje wyłącznie pierwotnego nabywcę lub klienta końcowego autoryzowanego sprzedawcy produktów firmy Fluke i nie dotyczy podręczników obsługi, bezpieczników, baterii jednorazowego użytku ani żadnego produktu, który zdaniem firmy Fluke był niewłaściwie używany itp. (produkty serii 55XX, serii 57XX, serii 58XX oraz inne produkty FPM).
Już dziś zarejestruj swój(-oje) produkt(y) Fluke »

Usługa przedłużenia gwarancji

  • Stałe koszty konserwacji umożliwiają precyzyjne przygotowywanie budżetu rocznego
  • Serwis priorytetowy
  • Krótsze terminy napraw
  • Zredukowany zapas części
  • Obniżenie kosztów związanych ze szkoleniem
  • Mniejsze obciążenie pracowników technicznych i zasobów firmy

Plan wydłużonej gwarancji firmy Fluke zapewnia doskonałą ochronę urządzeń za rozsądną cenę. Obszerne umowy obejmują przeprowadzanie rutynowych kalibracji w regularnych odstępach czasowych, a także wymaganych usług naprawczych. Można oczywiści połączyć te opcje, uzyskując pełne pokrycie obsługowe.

Naprawy w ramach przedłużonej gwarancji

Ten plan stanowi rozwinięcie gwarancji produktowej. Ilekroć Twój produkt wymaga naprawy lub konserwacji, wystarczy wysłać go do jednego z najbliższych centrów serwisowych firmy Fluke. Zostanie on naprawiony, ponownie skalibrowany i przetestowany -- a cała usługa zostanie potraktowana priorytetowo. Wszystkie części i koszty pracy są zawarte w cenie tej usługi; dotyczy to także części, które nie są zwykle objęte standardowym planem serwisowym. Tak więc nie spotkają Cię żadne niespodzianki, ponieważ umowa obejmuje nawet koszty odesłania produktu. Jak słusznie się domyślasz, do każdego naprawionego urządzenia dołączany jest raport z wykonanej usługi oraz certyfikat firmy Fluke. Skontaktuj się z najbliższym centrum serwisowym firmy Fluke, aby dowiedzieć się więcej na temat dostępności i pełnych warunków przedłużonej gwarancji.

Przedłużona gwarancja na pełną obsługę

Jeżeli potrzebujesz zarówno usług obejmujących przeprowadzanie zaplanowanych kalibracji, jaki i okresowych napraw, najlepszym programem konserwacji Twoich urządzeń jest nasz plan pełnej obsługi. Łączy on wszystkie korzyści wynikające z obsługi naprawczej w ramach przedłużonej gwarancji w jeden, zintegrowany, pełen plan obsługowy. Płacisz rozsądną opłatę za każde urządzenie, pozbywając się jednocześnie większości dodatkowych wydatków związanych z obsługą.

Kontrole warunkowe

Zanim zaoferujemy Ci Plan przedłużonej gwarancji: abyśmy mogli zaoferować Plan przedłużonej gwarancji, konieczne może się okazać przeprowadzenie kontroli przyrządów. Sytuacja taka ma miejsce zazwyczaj, gdy wygasła gwarancja na dane urządzenie. Kontrole warunkowe są przeprowadzane podczas procesu kalibracji, a klient obciążany jest opłatami za kalibrację. Jeżeli stan urządzenia wyklucza objęcie usługą, dostarczymy klientowi ofertę cenową, obejmującą pracę i materiały konieczne do przeprowadzenia napraw, wymaganych aby urządzenie spełniło warunki objęcia usługą. *Nie dotyczy wszystkich modeli.
  

Szybkie linki

Programy serwisowe

Serwis obsługi klienta »

Rejestracja produktu

Zarejestruj swój produkt Fluke »

RMA online (Return Material Authorization — Numer reklamacji)

RMA online i warunki serwisowe »

Kontakt

Fluke U.K. LTD.
Customer Support
52, Hurricane Way
Norwich
Norfolk NR6 6JB
United Kingdom
+44-0-1603256620
+44-0-1603256777
[email protected]

Kontakt z lokalnym centrum serwisowym Fluke »

W domu   |   Mapa strony   |   Fluke SLA   |   Zasady zachowania poufności danych
Warunki korzystania z sewisu firmy Fluke   |   Warunki korzystania
© 1995 - 2018 Fluke Corporation